Jump to content

Kontaktní informace

Hotel Arnika
Rudník 134
543 72
Česká republika
IČ:
DIČ
GPS 50°35'47.222 N a 15°44'5.138" E

Wellness program

bazén ve wellness v hotelu ArnikaHotel nabízí jedinečnou kombinaci blahodárných účinků prohřátí v saunách s masážemi, plaváním ve vyhřívaném bazénu s protiproudem a nebo jen odpočinek na lehátku v naší hotelové zahradě. Načerpat energii nabízí i několik vzrostlých stromů v zahradě: lípa, modřín, smrk.

Wellness program

  • vyhřívaný vnitřní bazén s protiproudem - lze využít i jako vodní masáž , teplova vody je 26° - 28°C.
  • finskou saunu pro 8 - 10 osob 
  • infrasaunu pro 2 osoby
  • masážní vibrační lehátko - zaručený účinek na namožené svaly, které uvolňuje  a povzbuzuje. Aplikace je vhodná pro stydlivé klienty a nabízíme ji zcela v soukromí. 
  • parafínový zábal na ruce
  • oxygenoterapii
  • odborné masáže prováděné profesionálními a milými maséry:

Masáž horkými lávovými kameny:

K masáži se používají horké lávové kameny, kterými se provádí masáž celého těla s využitím speciálních havajských technik. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci. Pomáhají odstraňovat blokace a rozproudí energii v celém těle. Celkově má masáž vysoce relaxační, terapeutický a detoxikační účinek. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, stimulují krevní oběh a lymfatický systém. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo i mysl a odstraní stres a napětí. 

Aromaterapeutická masáž

Tato jemná masáž propojuje účinky samotné masáže s léčebnými účinky éterických olejů. Technika masáže působí na uvolnění těla i mysli a vede k hlubokému uvolnění a nastartování samoléčebného procesu v celém organismu. Kombinace jemné masáže a příjemných vůní vyvolává pocit lehkosti a hluboké relaxace fyzické i psychické. 

Indická masáž hlavy

Tato masáž se provádí v sedě a přináší jemné a šetrné ošetření ramen, šíje, hlavy a obličeje. Dokonale uvolní svaly a prokrví pokožku. Odstraňuje důsledky každodenního stresu, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit klidu a duševní pohody, celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus. Přináší úlevu při bolestech hlavy a migrénách. 

Reflexní masáž

Při této masáži dochází k postupnému uvolnění oblasti ramen, šíje a následně celých zad. Při masáži jsou stimulovány reflexní zóny, což přináší maximální účinnost masáže a důkladné uvolnění problematických partií. 

Zahrada

K wellness patří i hotelová zahrada, kde můžete relaxovat pod korunou staleté lípy, na relaxačním lehátku v trávě a kochat se pohledem na Černou horu. Elán a energii můžete čerpat i z dalších stromů v zahradě: modřín a  smrk. Ranní snídani si vychutnáte na terase s výhledem do přírody a nebo si ji můžete dopřát  doslova v „trávě“. Máte-li pocit, že Vám více vyhovuje aktivní odpočinek, můžete si v hotelové zahradě  zahrát stolní tenis, badminton, petang, popřípadě jiné  míčové  hry.