Jump to content

Kontaktní informace

Hotel Arnika
Rudník 134
543 72
Česká republika
IČ:
DIČ
GPS 50°35'47.222 N a 15°44'5.138" E

Parking

Pro bezpečné parkování jsou k dispozici podzemní garáže s přípojkou na dobití elektromobilu nebo elektrokola.

Napište nám

Hotel Arnika

Hotel Arnika je útulný stylový hotel ideálně položen na pohled na hotel z loukyrozhraní Krkonoš a Podkrkonoší nedaleko Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou a Jánských Lázní. V každém ročním období, za jakéhokoliv počasí, vždy najdete možnost úžasného strávení volného času. Krkonoše a Východní Čechy jsou celoročně jednou z nejatraktivnějších turistických oblastí naší republiky. Proto máte u nás jistotu příjemně a bohatě strávených dnů, ať už jste hýčkáni milým a pohodlným prostředím hotelu nebo při obdivování krás našeho kraje.

Prostředí hotelu zcela okouzlí ty, kteří hledají ticho a klid, podmanivě svěží vzduch, mohou se kochat okolní malebnou přírodou a chtějí si odpočinout od každodenního shonu.

Velmi příjemně působí  interiér hotelu v rustikálním stylu , a to jak na pokojích tak i ve společných prostorách. Chloubou naší restaurace jsou stará kachlová kamna, která vytváří velmi poklidnou a pohodovou atmosféru. 

Hotel je obklopen hotelovou zahradou, které dominuje stoletá lípa. Na lavičce v jejím stínu se mohou hosté kochat pohledem na Černou horu a krkonošské louky. V hotelové zahradě mohou milovníci přírody obdivovat od jara do podzimu rozkvetlé květiny a nebo relaxovat. 

Vybavení: Hotel je vybaven útulnými a pohodlnými jedno, dvou a třílůžkovými pokoji a apartmány. Dva pokoje jsou bezbariérové s úplným vybavením pro nemobilní klienty. Máme k dispozici stylovou Velkou a Malou restauraci, salonek Praha s biliarem, kavárnu s letní zahrádkou a velkou krytou terasu s lávovým grilem. Večerní posezení pod hvězdnou oblohou můžete využít na všech terasách.

Pro relax slouží RELAX CENTRUM s vnitřním vyhřívaným bazénem s protiproudem, finskou saunou, infrasaunou, masážemi a zábaly - wellness program, hotelová zahrada s relaxační zónou a lehátky, místem pro děti na hraní s prolézačkami a houpačkami,  petanquem, venkovním stolním tenisem. 

Pro vaše pohodlí je k dispozici osobní výtah a pro bezpečné parkování podzemní garáže s přípojkou na dobití elektromobilu nebo elektrokola. 

Nabízíme přátelskou atmosféru,  kvalitní služby, osobní a profesionální přístup personálu ke všem hostům.

Svojí polohou je ideální pro strávení dovolené spojené s odpočinkem, aktivním sportováním či poznáváním přírodních a historických míst v okolí. 

Od května 2014 je celý hotel nekuřácký.

Nová telefonní čísla: +420 499 422 724, +420 731 231 016